موردات یک ملامتی

همه آنچه که از نوشتن نصیبم شد...

موردات یک ملامتی

همه آنچه که از نوشتن نصیبم شد...

موردات یک ملامتی

اینستاگرام: fanewcity

سوء

چهارشنبه, ۱۹ آبان ۱۳۹۵، ۱۲:۳۵ ق.ظ
18 آبان ، تمام مدت یک نفر فکر می کرد که من از دست او ناراحت هستم. به خاطر همین مدام تکست می داد و سوالات بی ربط می پرسید به هوای این که سر صحبت دوستانه دوباره باز شود و مطمئن شود که من از دست او ناراحت نیستم. اولش گمان می کردم که او بعد از مدتها تصمیم گرفته رابطه دوستی را صمیمی تر کند ولی بعد متوجه شدم که این نوع پیام فرستادن از حالت عادی خارج شده و بالاخره علت را از او پرسیدم.

ناراحت نبودم. به خودش هم گفتم. گفتم که هیچ رنجشی از او به دل ندارم. پرسید یعنی کار دیروزش اشتباه نبوده. گفتم نه. حقیقتا کار بدی نکرده بود. یعنی می شد به طور نسبی گفت که کارش متوسط بود. از دیدگاهی اشتباه و از دیدگاهی دیگر منطقی. اما من همیشه توقعاتم را بر اساس شخصیت ها تنظیم می کنم. شخصیت او به گونه ای بود که امکان نداشت هرگز رنجش بزرگی را برای من بوجود بیاورد با این حال زمانی که با هم بودیم او شنونده خوب، ساکت و فهمیده ای بود. بخاطر همین می توانستم خیلی اشتباهات کوچکش را ببخشم. او معمولا تکست هارا جواب نمی دهد. تلفن ها را روی دیگران قطع می کند و متن های ادبی سنگین و طولانی و خسته کننده ای مدام درمورد شکست های عشقی اش می نویسد. من نمی توانستم به خاطر اینکه با من دوست است(ولو چند سال) شخصیت اصلی او را تغییر دهم. تصمیمی هم برای این نداشتم. بارها شده بود که داستان هایم را برایش فرستاده ام، جوابی نداده، چند هفته بعد اتفاقی او را دیده ام و نقد جانانه و راهگشایی به من گفته.
وقتی به او گفتم که من بابت اینجور چیزها هرگز ناراحت نمی شوم، خندید. واقعا ناراحت نمی شوم. می شود در این جهان نسبی خیلی اتفاقات را بخشید به خاطر مسائل بزرگتر.
۹۵/۰۸/۱۹
فا نو

روزانه

نظرات  (۱)

۲۱ آبان ۹۵ ، ۰۷:۱۸ منتظر اتفاقات خوب
چقدر نگاه خوبیه  اینکه انتظارمون از آدمها براساس شخصیتشون باشه نه بیشتر.
پاسخ:
دقیقا

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">